Usługi

 

Co-packing.

Nasi pracownicy świadczą dla Państwa usługi polegające na kompleksowym pakowaniu wyrobów gotowych, etykietowaniu, przepakowywaniu, foliowaniu, sortowaniu itp.

Konfekcjonowanie towaru.

Towar przed trafieniem do klienta musi być odpowiednio przygotowany. Oznacza to również odpowiednie opakowanie. W tym celu nasi pracownicy świadczą usługi konfekcjonowania towaru.

Rozładunek kontenerów.

Zajmujemy się usługami rozładunku Kontenerów oraz tirów. Nasi pracownicy staranie i z dbałością rozładują przywieziony towar. Realizujemy usługi w sposób elastyczny, uwzględniający specyficzne wymogi klienta.

Sprzątanie.

Nasi pracownicy zajmują się kompleksowym utrzymywaniem czystości budynków, hal produkcyjnych, pomieszczeń magazynowych oraz hoteli. Codzienne dbanie o ład i porządek pomieszczeń i zakładów. Prace realizowane zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Kompletowanie zamówień.

Kompletowanie zamówień to jedna z podstawowych czynności wykonywanych w magazynie. Proces polega na wyszukiwaniu zamówionych towarów i przygotowaniu ich do wysyłki. Nasi pracownicy specjalizują się w:

  • Pick by voice czyli kompletacja sterowania głosem. Dzięki tej metodzie nasi pracownicy mają obie wolne ręce, co zdecydowanie przyspiesza kompletacje.
  • Praca ze skanerem to nic innego jak kontrolowanie ręczne zamówień przy użyciu skanera radiowego, który w szybki i łatwy sposób odczyta i zbierze zamówienie. Zapewnia to precyzyjność wyników i informacji.

     

 

ADRES


ul. Plac Kilińskiego 4/4A lok. 9
95-100 Warszawa