Dla pracowników

 

Zdajemy sobie sprawę, że obcokrajowcy mają ciężko ze znalezieniem pracy w obcym kraju, dlatego wychodzimy naprzeciw i pomagamy ze wszystkimi formalnościami związanymi z pobytem oraz legalnym zatrudnieniem, transport do pracy oraz zakwaterowanie. Nasza firma zatrudnia rekruterów posługujący się językiem Ukraińskim oraz Rosyjskim, dzięki czemu nie istnieją bariery językowej. Nasi rekruterzy i koordynatorzy cechują się stałym kontaktem z pracownikami.

Zapewniamy:

  • Elastyczność – Nasza firma może znaleźć pracę krótko i długoterminową.
  • Bezpieczeństwo – wspieramy nie tylko podczas rekrutacji, ale i w trakcie całego zatrudnienia. Pracownicy zawsze mogą liczyć na profesjonalizm i wsparcie z naszej strony. Nigdy nie spóźniamy się z wynagrodzeniami.
  • Przejrzyste zasady – pracownicy wiedzą na jakim stanowisku są zatrudnieni, znają wszystkie zasady pracy.
  • Powrót do domu – pomagamy w szybkim i tanim powrocie do kraju oferując usługi zaufanych przewoźników z którymi współpracujemy


Oczekiwania:

  • Oczekujemy od pracowników zaangażowania i chęci do pracy. Liczymy na uczciwość i szczerość ze strony kandydata.


Jak wygląda proces rekrutacji?

Po zgłoszeniu się do pracy, zapoznajemy się z doświadczeniami kandydata. Następnie znajdujemy odpowiednie stanowisko pracy, pomagamy przy wszelkich formalnościach i zapewniamy zakwaterowanie. Wiemy, że pierwsze tygodnie w obcym kraju mogą być trudne, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby pracownicy mogli czuć się bezpiecznie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi koordynatorami:

Kontakt e-mail: rekrutacja@glaro.pl

 

ADRES


ul. Plac Kilińskiego 4/4A lok. 9
95-100 Warszawa